Συμμετέχοντες ομάδες

 


3ο Δημοτικό Σχολείο Γρεβενών

Προπονήτρια Ομάδων: Λιάμπα Θεοδούλα

1η Ομάδα “LegoStars1″

  • Μέρμηγκας Αποστόλης (Αρχηγός)
  • Βράνας Γιώργος
  • Γκιώνη Ελιάν
  • Κυρατζής Χρήστος
  • Καράκαρης Θωμάς
  • Λόλα Όλγα

2η Ομάδα “LegoStars2″

  • Δούμα Κατερίνα (Αρχηγός)
  • Παπαγιάννης Βασίλης
  • Παπαζήση Γιώτα
  • Τζιαφέτας Κων/νος
  • Τσιοβάκας Δημήτριος
  • Φαρμάκης Χρήστος
F

4ο Ολοήμερο Δημοτικό Σχολείο Γρεβενών

Προπονήτρια Ομάδων: Καρανάτσιου Σπυριδούλα

3η Ομάδα “Υπερέξι”

  • Ιωάννης Γεωργίου (αρχηγός ομάδας)
  • Ναταλία Κολύδα
  • Ναταλία Δημάδη
  • Κατερίνα Βουλογεώργου
  • Αθανασία Κοζόνη
  • Δημήτριος Παπαδόπουλος

4η Ομάδα “Χρυσαετοί”

  • Νεόφυτος  Τοπαλίδης  (αρχηγός ομάδας)
  • Θέμης  Νατσόπουλος
  • Γεωργία Νικολακοπούλου
  • Νικολέτα Τσακστάρα
  • Αναστασία Ματεντζίδου
  • Κλάρα Ντοκάι
wro_slider_B

3ο Δημοτικό Σχολείο Καστοριάς «Αθανάσιος Χριστόπουλος»

Προπονήτρια Ομάδων: Μαρία Τανοπούλου

5η Ομάδα “Οι μικροί Αϊνστάιν”

  • Κοσμάς Χαραχούσης
  • Ηλίας Παπαδημητρίου
  • Στυλιανός Ποστεκίδης
  • Βασίλης Καραμάνος
  • Μελίνα-Σπυριδούλα Μπεράτη
  • Νικολέτα Μπαμπάκου

6η Ομάδα “Οι 6 θεοί του 3ου”

  • Αναστάσιος Μακρόπουλος
  • Ανδρονίκη Στεφοπούλου
  • Πηνελόπη Βυτανιώτη
  • Ιρίσα Γκέλι
  • Ελένη Κεσίδου
  • Κυριάκος Δάλλας
 D

18ο και 17ο Δημοτικά Σχολεία Κοζάνης

Προπονήτρια Ομάδας: Ροδακινιά Αρίστη

7η Ομάδα “Robogirls”

  • Νένου Ελευθερία
  • Σαλακίδου Σοφία
  • Φωτιάδου Σωτηρία
wro_slider_B

1ο Δημοτικό Σχολείο Πτολεμαΐδας

Προπονητής Ομάδων: Κωνσταντίνος Μελισίδης

8η Ομάδα “A ΣΤ2″

  • Ασιανού Χρυσάθη
  • Ελευθεριάδης Γεώργιος
  • Εμμανουηλίδης Πέτρος
  • Κεσκερίδου Πηνελόπη
  • Μουρατίδου Ευθυμία
  • Χρυσανθίδου Μαρία

9η Ομάδα “B ΣΤ2″

  • Γρηγοριάδης Αχιλλέας
  • ΚουρκουτμάνοςΚωνσταντίνος
  • Μπιτσακάκης Χαρίδημος
  • ΠολιτίδουΣοφία-Μαρία
  • ΣυμεωνίδουΘεοδώρα
  • Τσακυρίδου Γεωργία
H

6ο Δημοτικό Σχολείο Πτολεμαΐδας

Προπονητής Ομάδας: Τσιόπτσιας Ιωάννης

10η Ομάδα “-“

  • Κανάκη Δέσποινα
  • Σαμπανι Λιβαν
  • Κυριακίδης Ανδρόνικος
  • Χαλαιδόπουλος Μιλτιάδης
  • Βασιλειάδου Χρύσα
  • Κεσκιλίδη Αλίκη
wro_slider_C.jpg

Πρότυπο Πειραματικό Δημοτικό Φλώρινας

Προπονητής Ομάδων: Γιάννης Αρβανιτάκης

11η Ομάδα “Air Force team”

  • Δολίδης Αλέξανδρος
  • Θεοδοσίου Λεωνίδας
  • Ρασπόπτσης Αθανάσιος
  • Συμεωνίδης Ιάκωβος
  • Τζήμας Μιχαήλ
  • Σφήκας Νώντας

12η Ομάδα “Super girls”

  • Ανδρεοπούλου Αναστασία
  • Σαββίδου Παρασκευή
  • Σίκου Άννα
  • Ταλλίδου Αλεξάνδρα
  • Τσαχειρίδου Δέσποινα
 E

13η Ομάδα “Magic girls”

  • Ηλία Χρυσούλα
  • Παπαδημητρίου Μαρία
  • Παπαδημητρίου Χριστίνα
  • Πολατίδου Δέσποινα
  • Ταραντσοπούλου Κωνσταντίνα
  • Χατζή Ελευθερία

14η Ομάδα “Super Team”

  • Αποστολίδης Αθανάσιος
  • Αποστολίδης Αναστάσιος
  • Παναγιωτίδης Μάρκος
  • Παπαπούλιας Δημήτριος
  • Ρούφος Ιωάννης
  • Σιδηρόπουλος Κωνσταντίνος
 X

Mar 1, 2015 | Posted by | 0 comments